O nás

Rodinné centrum Korálek

Zábava pro nejmenší děti

Pro nejmenší děti je u nás připraven samostatný koutek, kde si mohou bezpečně hrát v bazénu s míčky nebo se sklouznout na malé skluzavce. Pohrají si tu s měkkými hračkami. Výhodou samostatného koutku pro nejmenší děti je eliminace nebezpečí zranění staršími dětmi.

Zábava pro starší děti

Starší děti nebudou vědět, na jakou atrakci se vrhnout dřív. Mohou si hrát v kuchyňce, na pracovním ponku, u stolečku si namalovat pěkný obrázek nebo využít edukativní nástěnné hry. A nejstarší děti, které už se necítí na hraní s mladšími sourozenci, jistě ocení  časopisy, komiksy, knihy nebo stolní hry.

Relaxace pro rodiče

Mysleli jsme i na vás, na rodiče a doprovod dětí. Zatímco děti si budou spokojeně hrát, vy si můžete dát něco dobrého v naší kavárně. Můžete se začíst do denního tisku, časopisů nebo knih, které jsou u nás k dispozici.

Kdo chce surfovat na internetu, není problém. Po celém rodinném centru je zdarma wifi připojení a je zde možnost sledování dětských pořadů.

! Prostor celého rodinného centra je klimatizován !

Možnost uspořádat oslavu podle vašeho přání

Rádi pro vás a vaše děti připravíme i oslavu narozenin, svátku apod. Více se dozvíte v sekci Oslavy.  Při pořádání oslav je naší prioritou individuální přístup. Rádi vám oslavu připravíme přesně podle vašich představ a přání vašich dětí, aby byla zcela nevšedním a nezapomenutelným zážitkem. Pomůžeme a připravíme vám výzdobu a program a samozřejmě zajistíme catering a občerstvení.