Naši milí, máme pro vás oznámení, se kterým jsme se dlouho srovnávali vnitřně my sami, ale už s ním musíme seznámit i vás.
Bohužel už není v našich silách udržet Rodinné centrum Korálek dále v provozu.
Když se ohlédneme na začátek a vidíme naše odhodlání, nadšení a energii, máme slzy v očích, že nás okolnosti donutily skončit.
Děkujeme vám za každou návštěvu, za to, že dříve “chladné” prostory banky ožily dětským jásotem, křikem a smíchem. Děkujeme za každou kávu a dortík, který jste si u nás dali. Děkujeme za každou oslavu, které jsme mohli být součástí a vložili jste v nás důvěru ji uspořádat. Děkujeme za každý výlet, na který jste s námi jeli, každou akci, které jste se účastnili. Děkujeme za všechna slova, která jste s námi prohodili. A moc děkujeme za podporu, kterou jste nám dali převážně v jarních měsících a době první vlny nejen prostřednictvím přímé podpory, ale třeba jen prohozením pár slov, které nás hnaly dál, ale situace je bohužel taková jaká je a není v našich silách již centrum udržet.
Děkujeme všem, kteří u nás pracovali nebo s námi spolupracovali. Bez vás by to nikdy nebyl Korálek!
Opravdu si toho vážíme a třeba se s vámi ještě někdy potkáme. Třeba při oslavách narozenin vašich dětí, které jsme měli tu čest, vidět u nás růst.

Co se týče nevybraných poukazů, voucherů nebo permanentek, napište mi, prosím, na náš email: rckoralek@gmail.com a vše spolu vyřešíme ❤️

Lucie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *